Kayıt Aralığı Soru Sormak İçin Tıklayınız...
 Tarih :
17.5.2018
 Adı Soyadı :
Büşra Kaya
 Sorusu :
Hastanenizde bleaching işlemi yapılıyor mu? Yapılıyor ise sigorta karşılıyor mu? Karşılamıyor ise ücreti ne kadardır? Şimdiden teşekkürler 
 ADSM Cevap :
Hastanemizde bleaching işlemi yapılamamaktadır. İşlem ile ilgili diş hekimliği fakültesiyle iletişime geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.  
 Tarih :
10.5.2018
 Adı Soyadı :
Kadir Şahin
 Sorusu :
İyi Akşamlar Ben 23 yaşındayım.Benim dişlerimin arası açılmaktadır. Diş teli tedavisi dışında ne gibi bir tedavi yöntemi uygulanabilir ? Ayrıca sağ ön dişlerin de sallanma gibi bir durum mevcut . Ne yapabilirim?  
 ADSM Cevap :
İyi günler. Belirtmiş olduğunuz şikayetler çeşitli durumlardan kaynaklanabilir. Kurumumuza başvurarak şikayetlerinizi hekimlerimizle paylaşmanız durumunda daha sağlıklı sonuçlar elde ederek tedavilerinize başlanabilir. Sağlıklı günler.  
 Tarih :
5.4.2018
 Adı Soyadı :
Turgay Okumus
 Sorusu :
36 Yaşındayım.Düzce Merkezde ikamet ediyorum. Üst yarım damak kullanıyorum. 2 adet diş bulunmakta üst tarafta. İmplant için fiyat verebilirmisiniz. Çalıştığım için sürede verirseniz memnun olurum. 
 ADSM Cevap :
Merhaba. 1 adet implant 1500 TL civarındadır. Kaç adet implant yapılacağı hekimlerimiz tarafından karar verilip komisyon onayından geçmektedir. Süre düzenlemesi hekim tarafından hasta durumuna göre değerlendirilip oluşturulmaktadır. İyi günler.  
 Tarih :
3.4.2018
 Adı Soyadı :
Serkan Dincer
 Sorusu :
Kanal tedavisi icin randevu aldım bu tarihi erteleyebilir miyim erteleyebiliyorsam nasıl yaparım 
 ADSM Cevap :
Merhaba merkezimizi arayıp doktorunuzla görüşerek yeni bir randevu ayarlamanız lazım veya 182 den tekrar randevu alabilirsiniz. İyi Günler  
 Tarih :
1.4.2018
 Adı Soyadı :
Enes Bostancı
 Sorusu :
Merkezinizde diş temizliği yapılıyor mu ? 
 ADSM Cevap :
Merhaba evet merkezimizde diş taşı temizliği yapılıyor.İyi günler  
Soru Sormak İçin Tıklayınız...